Kdo jsme

ADG group s.r.o. je ryze česká společnost, jejíž hlavní činností je projekční a dodavatelská činnost osvětlovacích soustav.

Firma byla založena v roce 2008, kdy navázala na dlouholeté úspěšné fungování  firmy Apolin Interier. Našim cílem je splnění požadavků zákazníka  na vyšší standard při dodávkách osvětlovacích soustav v nejrůznějších typech objektů s hlavním důrazem na světlo v prostoru.

Využíváme vlastních zkušeností nasbíraných lety praxe a navrhujeme vlastní atypická svítidla s použitím nejmodernějších technologii s velkým akcentem na design.

Proto jsou naše svítidla použita v muzeích a galeriích po celém světě, kde splňují nejpřísnější nároky na kvalitu osvětlení vůbec.

Námi nabízené projekční služby zahrnují návrhy osvětlení, výpočty světelně-technických parametrů osvětlovací soustavy v souladu s platnými normami, kalkulaci nákladů a návratnosti investice.

V rámci projekční činnosti se zabýváme také zpracováním EPC projektů - Economic power concept, kdy jsme schopni výměnou stávající osvětlovací soustavy za novou garantovat návratnost investice v rozmezí 24-36 měsíců a zároveň zachování co nejvyšší kvality.